سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری

آگاهی از زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری از مواردی است که برای داوطلبان جامانده از ثبت نام بسیار مهم است. داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارند از 24 بهمن تا 2 اسفند ماه 97 این امکان را خواهند داشت تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت هزینه ثبت نام برای تکمیل ثبت نام کنکور سراسری 98 خود اقدام نمایند. امکان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری برای آن دسته از داوطلبانی که بنا به دلایل مختلف از ثبت نام اصلی کنکور سراسری 98 جا مانده اند توسط سازمان سنجش فراهم خواهد بود.بدین ترتیب در بازه زمانی مشخصی که توسط سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد داوطلبان این فرصت را خواهند داشت تا نسبت به ثبت نام کنکور سراسری 98 اقدامات لازم را انجام دهند.بنابراین متقاضیان می بایست پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 و همچنین دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری 98 برای تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.


زمان تمدید مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

در خصوص زمان تمدید مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98 سوالات زیادی توسط داوطلبان مطرح می شود.در این خصوص لازم است به اطلاعتان برسانیم که طبق روال سال های گذشته در اواسط اسفند ماه (13 الی 16 ) امکان مجدد ثبت نام کنکور سراسری فراهم خواهد بود.بدین ترتیب داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 98 دارند? چنانچه از ثبت نام کنکور سراسری 98 جامانده اند می توانند  به طور مجدد در این بازه زمانی نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.


ویرایش اطلاعات در زمان تمدید مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98

همانطور که اشاره کردیم متقاضیان در اواسط اسفند ماه 97 این فرصت را خواهند داشت تا نسبت به ثبت نام کنکور سراسری 98 اقدام نمایند.به علاه اینکه در این بازه زمانی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98 نیز وجود دارد.در صورتی که در روند ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98 خود دچار مشکل شده اید می توانید انجام ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود را  به  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تهران مشاوره بسپارید.


زمان برگزاری و اعلام نتایج کنکور سراسری 98

لازم به ذکر است که زمان برگزاری کنکور سراسری 98 در پنج گروه آزمایشی علوم تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان در  13 و 14 تیر ماه  و زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 در مرداد ماه می باشد. با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 مسیر دانشگاه های دولتی و آزاد از هم جدا می شود و برای هر یک دفترچه اختصاصی مخصوص انتخاب رشته کنکور سراسری به صورت جداگانه منتشر میگردد. برای مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنیتهران مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل نمایید.

021-70702029